تاریخچه
صنایع رنگ بارک در سال 1358 تأسیس گردید. این واحد با فعالیت در عرصه تولید انواع رنگ، تینر، چسب و رزین گامی ارزنده در پیش برد صنایع رنگ سازی ایران نیز در بر داشته است. صنایع رنگ بارک در راستای فناوری روز جهان با بهره گیری از متخصصین کارآزموده و مجرب و امکانات آزمایشگاهی مدرن و مرکز تحقیقات صنعتی R&D توانسته است با تنوع تولید بیشتر از 400 نوع محصول، در این عرصه حضور فعال و چشمگیری را در سراسر کشور ایران و منطقه و صادرات به اکثر کشور های آسیایی-آفریقایی و اروپایی داشته باشد.
محصولات این واحد با نام های تجاری بارک، ساختمان، شکوفه به بازار مصرف عرضه می گردد. صنایع رنگ بارک با پشتوانه کنترل کیفی دقیق، محصولات خود را به مدت ده سال گارانتی می نماید.
 
 
مرکز کنترل کیفیت
مرکز کنترل کیفیت این واحد تحت نظارت مستقیم سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی اداره می شود. که مواد اولیه مصرفی و خط تولید و در نهایت کالای تولید شده را با توجه به تدوین استاندارد ایران و استاندارد های جهانی تحت کنترل قرار می گیرند. بدیهی است سوابق کیفیتی کلیه محصولات با توجه به گارانتی صنایع رنگ بارک، در کنترل این واحد می باشد. نظر به توجهات خاص مدیریت صنایع رنگ بارک در جهت ارتقای روز افزون واحد QC با تلاش دست اندرکاران، اقدامات مؤثری صورت پذیرفته است و بدین منظور با به کارگیری کادر مجرب دانشگاهی و متخصصین صنعت رنگ و پلیمر و ارتقای همه جانبه امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی، گام بلندی در جهت نیل به اهداف پیش بینی شده برداشته و به صورت موازی با بررسی بازار و ارزیابی پیشرفت های تکنولوژی صنعت رنگ و پلیمر، همواره در نوآوری پیشگام بوده و خواهد بود.
 
 
مرکز تحقیق و توسعه
این واحد از مهم ترین واحد های فعال در صنایع رنگ بارک می باشد که در راستای توسعه کمی و کیفی تولیدات خود مطابق استانداردهای نوین جهانی فعالیت ممتازی را ارائه می نماید و با نگرش به آینده رو به رشد صنایع کشور و ارزیابی دقیق نیاز مشتریان و مصرف کنندگان، سهم به سزایی در جلب رضایت مشتریان گرامی دارد. نظر به توجهات خاص مدیریت صنایع رنگ بارک در جهت ارتقای روز افزون واحد R&D با تلاش تمام دست اندرکاران، اقدامات مؤثری صورت پذیرفته است و بدین منظور با به کارگیری کادر مجرب و دانشگاهی و متخصصین صنعت رنگ و پلیمر و ارتقای همه جانبه امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی، گام های بلندی در جهت نیل به اهداف پیش بینی شده برداشته است و به صورت موازی با بررسی بازار و ارزیابی پیشرفت های تکنولوژی صنعت رنگ و پلیمر، همواره در نو آوری پیشگام بوده و خواهد بود.
 
ثبت سفارش